Szkoła Podstawowa w Wierzbicy im. Kazimierza Górskiego

Koła zainteresowań i dodatkowych zajęć w roku szkolnym 2021/2022.

               
  Lp.     Termin realizacji  
  Nazwa dodatkowych zajęć Klasa Godz. od – do Dzień tygodnia Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego
  1. Gromada zuchowa I-III 1330-1505 wtorek Natalia Grela
  (co drugi tydzień)
  2. Drużyna harcerska V-VIII 1330-1415 środa  Robert Boraczuk
  3. Koło geograficzno - informatyczne VIIab, 1420-1505 czwartek Regina Zając
  VIIIb
  4. Koło przyrodnicze Va 1235-1320 piątek Marzanna Kozłowska
 
  5. Koło teatralne ,,Iluzja” Vb 1330-1415 wtorek Jolanta Seroka
  czwartek
  6. Koło plastyczne ,,Młodzi artyści” IIb 1235-1320 środa Renata Gałka
 
  7. Zajęcia rozwijające zainteresowania ,,Akademia Trzecioklasisty” IIIa 1130-1215 poniedziałek Renata Kozioł
  środa
  8 Zajęcia rozwijające zainteresowania historią VII-VIII 1420-1510 wtorek Wioletta Staszewska
  ,,Łowcy historii”
  9. Zajęcia rozwijające zainteresowania ,,Lekturki spod chmurki” oraz ,,Zdrowo jem, więcej wiem” IIa 1135-1220 czwartek Danuta Manaj
  10. Zajęcia rozwijające zainteresowania ,,Wirtualne podróże. Czytanie przed spaniem” IIIb 1135-1220 środa Beata Dziewa
  piątek
  11. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki VIIIab   II semestr Monika Rzeszut
  12. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki VIIIc   II semestr Kazimiera Siwiela
  13. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego VIIIa   II semestr Jolanta Seroka
 
  14. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego VIIIb 1420-1505 środa Katarzyna Czarnecka
 
  15. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego VIIIc 1330-1415 piątek Anna Modrzyńska
 
  16. Zajęcia wyrównawcze z języka rosyjskiego Vb,VIIa 1420-1505 wtorek Przemysław Skoczylas
  17. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego VIIIabc   II semestr Gerda Herbut
  18. Szkolne koło ,,Caritas”- wolontariat   1420-1520 poniedziałek Halina Rybaczuk
  wtorek Marta Kozak
    Magdalena Boraczuk
  19. Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego IVb 1235-1320 wtorek  
  Va 1420-1505 środa Marta Kozak
  VI 1235-1320 wtorek  
  VIIb 1420-1505 środa  
  20 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego VIIIb 1420-1505 wtorek Katarzyna Czarnecka
 
  21 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego VIIIc 1420-1505 piątek Anna Modrzyńska
  22. ,,Bliskie spotkania z matematyką” – zajęcia wyrównawcze IVb 1330-1415 poniedziałek  
  Va 1235-1320 poniedziałek Kazimiera Siwiela
  Vb 1235-1320 środa  
  VIIIc 1420-1505 poniedziałek  
  23. Zajęcia wyrównawcze z języka VIIIb 1330-1415 środa  
  angielskiego Gerda Herbut
  24. Zajęcia wyrównawcze Ia 1135-1220 piątek Elżbieta Kosarska
  25. Zajęcia wyrównawcze Ib 1220-1320 piątek Dorota Strelczuk
  26. Zajęcia wyrównawcze IIa 1135-1220 piątek Danuta Manaj
  27. Zajęcia wyrównawcze 0 1300-1345 czwartek Elżbieta Gruszka
  28. Zajęcia wyrównawcze IIIa 1135-1220 czwartek Renata Kozioł
  29. Zajęcia wyrównawcze IIIb 1235-1320 czwartek Beata Dziewa
 
  30. Nauka czytania i pisania metodą strukturalną IIa 1115-1135  codziennie Magdalena Boraczuk
 
  31. Zajęcia wyrównawcze IIb 1135-1220 czwartek Renata Gałka
  32. Zajęcia rozwijające zainteresowania ,,Time for English” Va,VI2 1330-1415 wtorek Gerda Herbut
 

Wspierają nas

herb gminy wierzbica logo lwbogdanka