Szkoła Podstawowa w Wierzbicy im. Kazimierza Górskiego

W lipcu uruchomiona została instagramowa akcja konkursowa #krajobrazowe lato w ramach wydarzenia „Wakacje z Parkami Krajobrazowymi”.
Akcja odbywa się w ramach wydarzenia „Wakacje z Parkami Krajobrazowymi”, organizowanego przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych i ma charakter otwarty – może brać w nim udział każda zainteresowana osoba, która profesjonalnie lub amatorsko zajmuje się fotografią i posiada konto w aplikacji Instagram.

Zadaniem uczestnika akcji jest wykonanie fotografii ukazującej letni klimat i niepowtarzalne piękno siedemnastu parków krajobrazowych zlokalizowanych w granicach województwa lubelskiego, a następnie opublikowanie jej na swoim koncie w aplikacji Instagram z hasztagiem #krajobrazowelato oraz znacznikiem lokalizacji parku krajobrazowego, w którym zostało zrobione zdjęcie.

Najpiękniejsze fotografie mają szansę uzyskać tytuł „zdjęcia wakacji” oraz „zdjęcia miesiąca”. Na autorów zwycięskich prac czekają nagrody o wartości nawet 2000 zł (nagroda główna)!

O tytuł najlepszego „zdjęcia wakacji” powalczą fotografie opublikowane w terminie od dnia ogłoszenia akcji (od dziś) do 22 września 2021 roku, dodatkowo o tytuł „zdjęcia miesiąca” powalczą fotografie opublikowane w terminie od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca (dotyczy lipca, sierpnia i września).

WAŻNE!
Wyboru zdjęcia miesiąca dokonacie WY! - użytkownicy aplikacji Instagram - na początku kolejnego miesiąca (zdjęcie lipca wybierane będzie na początku sierpnia, itd.) za pomocą ankiety w relacjach na profilu @zlpk_w_lublinie.

Wybór najlepszego zdjęcia wakacji spośród wszystkich nadesłanych zdjęć dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora akcji.

Wyniki rywalizacji na zdjęcie miesiąca będą cyklicznie publikowane na profilu instagramowym organizatora na początku każdego miesiąca, począwszy od sierpnia 2021 roku. Informacja o laureatach nagród głównych zostanie opublikowana pod koniec września 2021 roku. Jednocześnie laureaci poszczególnych nagród zostaną powiadomieni indywidualnie, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z treścią Regulaminu (w załączniku).https://parki.lubelskie.pl/media/10467/file/regulamin.pdf

Kontakt w sprawie konkursu: tel. (82) 562 75 97, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wspierają nas

herb gminy wierzbica logo lwbogdanka