Szkoła Podstawowa w Wierzbicy im. Kazimierza Górskiego

Ogłoszenia

W lipcu uruchomiona została instagramowa akcja konkursowa #krajobrazowe lato w ramach wydarzenia „Wakacje z Parkami Krajobrazowymi”.
Akcja odbywa się w ramach wydarzenia „Wakacje z Parkami Krajobrazowymi”, organizowanego przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych i ma charakter otwarty – może brać w nim udział każda zainteresowana osoba, która profesjonalnie lub amatorsko zajmuje się fotografią i posiada konto w aplikacji Instagram.

CZYTAJ WIĘCEJ
Detoks Cyfrowy
29 czerwiec 2021/ Ogłoszenia

Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnym Detoksie Cyfrowym. Celem projektu jest skutecznie pomóc rodzicom w zakresie:

  • Odtrucia dzieci i młodzieży po  przymusowym siedzeniu w domu i nadmiernym korzystaniu z nowych technologii, wymuszonych okolicznościami nauki zdalnej.
  • Zbudowania zdrowych nawyków używania nowych mediów i wyjścia z zachowań ryzykownych – ew. pierwszych kroków do wyjścia z uzależnienia.
  • Przygotowania ich na nowe wyzwania – łącznie z planem awaryjnym na wypadek, gdyby pandemia odrodziła się jesienią.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gorąco zapraszamy uczniów z klas 0 – IV do udziału w konkursie plastycznym „Kazimierz Górski – piłkarz, trener, nasz patron”. Zadaniem uczestników jest wykonanie lapbooka lub pracy plastycznej, przedstawiającej życie i osiągnięcia słynnego piłkarza , trenera i naszego patrona - Kazimierza Górskiego. Szczegóły w regulaminie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Życzymy Wam powodzenia na egzaminach oraz wiary we własne możliwości. Trzymamy kciuki za trafne odpowiedzi i oryginalne prace.
Powodzenia!!!

Marzanna Jakuta – dyrektor szkoły
Anna Modrzyńska - wicedyrektor
Wychowawcy, Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi

CZYTAJ WIĘCEJ
KOMUNIKAT
21 maj 2021/ Ogłoszenia

Dni 25 maja 2021 r. – 28 maja 2021 r. to dni wolne od zajęć dydaktycznych . W dniach 25 – 27 maja 2021 r. odbędą się egzaminy ósmoklasisty (dodatkowe informacje), natomiast 28 maja 2021 r. – zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego 2020/2021,  jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych ustalony przez dyrektora szkoły w związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego. W tym czasie prowadzone jedynie będą zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w świetlicy szkolnej. Stołówka w tych dniach nie wydaje obiadów. Prosimy Rodziców o zapewnienie dzieciom z oddziałów przedszkolnych oraz uczniom klas I – III wyżywienie we własnym zakresie.

Powrót wszystkich uczniów planowany jest do szkoły od 31 maja 2021 r.

Wszelkiego rodzaju sprawy proszę załatwiać drogą elektroniczną, za pomocą e-dziennika, poczty e-mail lub telefonicznie. W wyjątkowych sprawach osobiście, po wcześniejszym umówieniu przez sekretariat szkoły w godz. 7.00 – 15.00.

Z wyrazami szacunku,
Marzanna Jakuta – dyrektor szkoły

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy uczniów w wieku od 10 do 15 lat do udziału w konkursie na opowiadanie lub bajkę dotyczącą bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przedsięwzięcie organizuje Główny Inspektorat Transportu Drogowego we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Termin nadsyłania prac mija 4 czerwca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursach poświęconych tematyce pszczół i dzikich zapylaczy. Więcej informacji w regulaminie konkursów.

CZYTAJ WIĘCEJ
Tydzień Ulgi
16 maj 2021/ Ogłoszenia

DRODZY UCZNIOWIE,

Informuję, że zgłosiłam naszą szkołę do kampanii Tydzień ulgi pod patronatem Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, który będzie trwał w naszej szkole w dniach od 17 do 23 maja 2021. W tygodniu powrotu do nauki stacjonarnej, nauczyciele powstrzymają się od klasówek, pytania na lekcji i zadawania zadań domowych. 

Czekamy na Was!!! 

Dyrektor szkoły, Wychowawcy i Nauczyciele

CZYTAJ WIĘCEJ

Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!
Biblioteka szkolna oraz Szkolne Koło Caritas zaprasza do bezpłatnego wzięcia używanych książek. Książki są wyłożone przy głównym wejściu do szkoły. Akacja trwa do 11 czerwca 2021r.
Miłego czytania!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. K.Górskiego i Komisja Rekrutacyjna uprzejmie informuje, że wszystkie dzieci, których rodzice złożyli wnioski do rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego 6-latków i klasy I.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wspierają nas

herb gminy wierzbica logo lwbogdanka